• info@barter24.pl
Zasady rejestracji i logowania

  HOME    Zasady rejestracji i logowania    

Zasady rejestracji i logowania

Rejestracja firmy w systemie
Aby dane firmy mogły być prezentowanie w portalu barter24.pl należy firmę zarejestrować.

Z lewej strony serwisu, w zakładce „Strefa użytkownika” znajduje się link „Rejestracja firmy”. Po kliknięciu w ten link pojawi się formularz rejestracyjny. Należy uważnie wypełnić znajdujące się tam pola. Należy ustalić własny unikalny identyfikator, tzw. login oraz hasło. Proszę pamiętać o wpisaniu prawidłowego adresu e-mail, ponieważ na ten właśnie adres zostanie wysłany tzw. link aktywacyjny, w który należy kliknąć, aby zakończyć proces rejestracji.

Po pomyślnej rejestracji zostanie w systemie aktywowane konto użytkownika. Aby móc zmodyfikować dane firmy lub zarządzać własnymi ofertami barterowymi należy „Zalogować” się do systemu.

Logowanie do systemu
Link logowania o nazwie „Logowanie do systemu” dostępny jest z lewej strony serwisu, w zakładce „Strefa użytkownika”. Po kliknięciu w link pojawi się okienko z dwoma polami – login i hasło. W te miejsca należy wpisać dane, które zostały ustalone podczas rejestracji.

Po pomyślnym zalogowanie z lewej strony serwisu, nad wcześniej widzianym elementami menu, pojawi się nowa zakładka – „Administracja”, a w niej opcje, umożliwiające zmianę danych użytkownika oraz dodawania, usuwanie i modyfikację ofert barterowych.

Znajdź ofertę

Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź interesującą Ciebie usługę lub produkt.

Skontaktuj się z firmą

Napisz lub zadzwoń do oferenta, zaproponuj swoje warunki, dogadaj szczegóły transakcji.

Dokonaj wymiany

Wymień towar, policz korzyści lub oszczędności, ciesz się z dobrze zrobionego interesu.

Polecamy firmy

Warto sprawdzić, co oferują nasi klienci.