• info@barter24.pl

Szczegółowe dane firmy / instytucji:

Nazwa firmy
Zadowolony Konsument
Branża
Komunikacja, reklama, media
Ulica
ul. Smolna 67 
Kod pocztowy / miasto
44-200 Rybnik
Województwo
śląskie
Telefon
32-307-17-35 / 533-166-802 
Fax
 
E-mail
Osoba do kontaktów
Martyna Kawulak 
Opis działalności
Zadowolony Konsument to portal internetowy i aplikacja mobilna, których głównym zadaniem jest łączenie konsumentów szukających zaufanych dostawców usług i ciekawych ofert promocyjnych wraz z przedsiębiorstwami, które dzięki pozytywnym opiniom samych klientów zostały zweryfikowane do programu certyfikującego Zadowolonego Konsumenta.

Uczestnicy programu są polecani przez swoich ,,zadowolonych konsumentów", weryfikowani przez nasz zespół i nagradzani certyfikatem potwierdzającym jakość oferowanych przez nich usług. Użytkownicy portalu i aplikacji mobilnej budują społeczność konsumentów, gdzie otrzymują dostęp do bazy polecanych przedsiębiorstw wraz z ofertami promocyjnymi tworzonymi specjalnie dla nich. Zadowolony Konsument udostępnia aktualne informacje o podmiotach prowadzących działalność gospodarczą we wszystkich branżach w kraju oraz prezentuje te informacje społeczności użytkowników systemu.

Platforma Zadowolonego Konsumenta pełni rolę płaszczyzny do ekspozycji doświadczeń konsumentów. To miejsce, gdzie zawsze znajdziesz sprawdzone informacje, gdyż każda firma może dołączyć do społeczności tylko dzięki pozytywnym opiniom klientów. Stanowią one najcenniejszy głos opinii publicznej, bo to sami klienci nagradzają firmy wyróżnieniem w postaci certyfikatu potwierdzającego najwyższą jakość oferowanych usług.
Firmy, które uczestniczą w programie mogą odwdzięczyć się swoim lojalnym klientom oferując szerokie możliwości korzystania ze swojej wyselekcjonowanej oferty, dając tym samym wyraz swojego zaangażowania w budowanie trwałych relacji z klientami. 
 
Barter - Oddam w barterze:
Barter - Wezmę w barterze:

Znajdź ofertę

Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź interesującą Ciebie usługę lub produkt.

Skontaktuj się z firmą

Napisz lub zadzwoń do oferenta, zaproponuj swoje warunki, dogadaj szczegóły transakcji.

Dokonaj wymiany

Wymień towar, policz korzyści lub oszczędności, ciesz się z dobrze zrobionego interesu.

Polecamy firmy

Warto sprawdzić, co oferują nasi klienci.