• info@barter24.pl

Szczegółowe dane firmy / instytucji:

Nazwa firmy
Szkoła Rodzenia Studio Medica
Branża
Zdrowie
Ulica
ul. Inżynierska 49/U27 
Kod pocztowy / miasto
53-228 Wrocław
Województwo
dolnośląskie
Telefon
506113022 
Fax
 
Osoba do kontaktów
 
Opis działalności
Pierwsze dziecko w rodzinie stawia przed obojgiem rodziców wiele nowych dla nich wyzwań. Jak radzić sobie w trakcie ciąży? Co musimy zrobić, by właściwie przygotować się do porodu? Czy potrafimy zapewnić noworodkowi odpowiednią opiekę? Jak po ciąży odzyskać wcześniejszą formę? Właśnie wyjaśnieniu takich wątpliwości i przygotowaniu przyszłych rodziców na przyście naświat potomka służą zajęcia odbywające się w Szkole Rodzenia Studio Medica.

Prowadzeniem zajęć zajmują się członkowie doświadczonego zespołu położników, dietetyków, neurologów i fizjoterapeutów. Z myślą o pracujących przyszłych rodzicach zajęcia odbywają się w weekendy. Składają się na nie dwie trwające sześć godzin sesje - sobotnia i niedzielna. Omawiane są na nich wszelkie aspekty związane z okresem ciąży, porodem, połogiem i opieką nad narodzonym dzieckiem. Studio Medica zajmuje się również opieką po porodzie. To, między innymi, wizyty patronażowe, doradztwo laktacyjne i dietetyczne, kursy masażu Shantala, pierwszej pomocy pediatrycznej i chustonoszenia a także gimnastyka dla młodych matek.

Studio Medica Studio Medica jest również salonem fizjoterapeutycznym mającym w ofercie szeroką gamę zabiegów. Studio specjalizuje się w leczeniu różnorakich zespołów bólowych, jak bóle kręgosłupa i karku, bóle przeciążeniowe mięśni i stawów, bóle wynikające ze zmian zwyrodnieniowych. Terapeuci ze Studio Medica prowadzą także korekcję wad postawy u dzieci i dorosłych. Specjaliści ze Studio Medica zajmują się także rehabilitacją niemowląt. 
 
Barter - Oddam w barterze:
Barter - Wezmę w barterze:

Znajdź ofertę

Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź interesującą Ciebie usługę lub produkt.

Skontaktuj się z firmą

Napisz lub zadzwoń do oferenta, zaproponuj swoje warunki, dogadaj szczegóły transakcji.

Dokonaj wymiany

Wymień towar, policz korzyści lub oszczędności, ciesz się z dobrze zrobionego interesu.

Polecamy firmy

Warto sprawdzić, co oferują nasi klienci.