• info@barter24.pl

Szczegółowe dane firmy / instytucji:

Nazwa firmy
Sklep z grzejnikami Sarmata.pl
Branża
Energia i surowce
Ulica
ul. Ostrowskiego 30 
Kod pocztowy / miasto
53-238 Wrocław
Województwo
dolnośląskie
Telefon
717575830 
Fax
 
Osoba do kontaktów
 
Opis działalności
Nowej technologii systemy grzewcze już dzisiaj w Twym domu. Sarmata.pl to miejsce, które oferuje najnowocześniejsze oraz najbardziej wydajne systemy ogrzewania dostępne aktualnie na rynku. Pośród nich znajdują się rozwiązania stosunkowo tanie i coraz chętniej stosowane na świecie, takie jak elektryczne ogrzewanie podłogowe, jak i i takie, które niewątpliwie cieszą się już od dawna ogromną popularnością na rynku zarazem polskim, jak i zagranicznym ? mowa oczywiście o ogrzewaniu centralnym.

Proponujemy również doskonałej jakości panele grzewcze z sporym okresem gwarancyjnym, wyprodukowane pod okiem znanych marek. Dzięki nim ciepło rozprzestrzeniane jest po mieszkaniu bądź też domu równomiernie i ogrzewa dokładnie tę powierzchnię mieszkalną, na której szczególnie nam zależy ? tę, na której to na co dzień przebywamy, po której dość często chodzimy i od której też oczekujemy, ażeby była ciepła oraz przyjemna.

Dodatkowo, jesteśmy dystrybutorem systemów takich jak grzejniki na podczerwień ? innowacyjnego, ECO rozwiązania, które zapewnia nie tylko ciepło, ale także satysfakcję z jego użytkowania ? wszelkie działanie w zgodzie z środowiskiem jest bowiem tym, co wyjątkowo cenimy sobie. Istotne jest też i to, że ogrzewanie podczerwienią pozwala zaoszczędzić energie elektryczną, zarazem wykorzystując ją do maksimum poprzez dokładne jak i równomierne grzanie przestrzeni, w których przebywamy.

Nasz sklep online proponuje także szeroki wybór takich rozwiązań jak promiennik ciepła, który również jest szalenie wydajny energetycznie, a zarazem pozwala ogrzać dom czy mieszkanie w każdą pogodę: zarazem wczesną jesienią, jak i podczas wyjątkowo mroźnej zimy. Nie zapomnieliśmy także o klasycznych rozwiązaniach jak centralne ogrzewanie, w naszym asortymencie odnajdą Państwo nowej generacji piece a także kotły grzewcze. 
 
Barter - Oddam w barterze:
Barter - Wezmę w barterze:

Znajdź ofertę

Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź interesującą Ciebie usługę lub produkt.

Skontaktuj się z firmą

Napisz lub zadzwoń do oferenta, zaproponuj swoje warunki, dogadaj szczegóły transakcji.

Dokonaj wymiany

Wymień towar, policz korzyści lub oszczędności, ciesz się z dobrze zrobionego interesu.

Polecamy firmy

Warto sprawdzić, co oferują nasi klienci.