• info@barter24.pl

Szczegółowe dane firmy / instytucji:

Nazwa firmy
Katarzyna Anuszkiewcz
Branża
Usługi różne
Ulica
Aleja Legionów 22/8 
Kod pocztowy / miasto
41-902 Bytom
Województwo
śląskie
Telefon
531481602 
Fax
 
E-mail
Osoba do kontaktów
 
Opis działalności
 
 
Barter - Oddam w barterze:
1
Usługi literackie (teksty, raporty, artykuły, copywriting, edytorstwo)
Hygge art to nie firma, lecz świat wypełniony sztuką, grafiką i literaturą. To połączenie przytulnego (hygge) i kreatywnego (art) designu, w odpowiadających Ci proporcjach. Skontaktuj się ze mną, jeśli potrzebujesz wsparcia literackiego, w tym: - opracowania tekstu reklamowego i tekstów na stronę www - pomocy przy opracowaniu pracy dyplomowej lub artykułu naukowego - korekty, edycji i redakcji tekstu - przepisania tekstów druków lub rękopisów - lub innego, zgodnie z Twoimi potrzebami (np. kreatywne CV itp). Napisałam kilka książek i kilkanaście artykułów naukowych, narysowałam kilkadziesiąt rysunków i opracowałam kilkadziesiąt materiałów promocyjnych. Na stronie https://issuu.com/hygge.art możesz zapoznać się z niektórymi moimi pracami. Zapraszam do kontaktu.
2
Usługi graficzne (logo, wizytówka, plakat, ilustracje, książki)
Hygge art to nie firma, lecz świat wypełniony sztuką, grafiką i literaturą. To połączenie przytulnego (hygge) i kreatywnego (art) designu, w odpowiadających Ci proporcjach. Skontaktuj się ze mną, jeśli potrzebujesz wsparcia graficznego, w tym: - całościowej identyfikacji wizualnej - kreatywnego logo i wizytówki - ulotki, katalogu, broszury - strony www - ilustracji do książek - infografiki - raportu Na stronie https://issuu.com/hygge.art możesz zapoznać się z niektórymi moimi pracami. Zapraszam do kontaktu.
Barter - Wezmę w barterze:
1
Usługi kosmetyczne, fryzjerskie, siłownia, joga itp
Oferuję usługi graficzne i literackie w ramach wymiany barterowej za szeroko pojęte usługi związane ze zdrowiem i wyglądem, np.: - usługi fryzjerskie - usługi kosmetyczne - usługi medycyny estetycznej - karnet na siłownię/ jogę
2
Sprzęt do ergonomicznej pracy biurowej - fotel, podnóżek itp
W ramach wymiany barterowej przyjmę sprzęt do ergonomicznej pracy biurowej, np.: - fotel - podnóżek pod stopy - podpórkę pod plecy / poduszka pod odcinek lędźwiowy - podkładkę pod mysz i nadgarstek - podkładkę pod klawiaturę - podstawę pod laptop - podstawę pod monitor - oczyszczacz / jonizator powietrza
3
Sprzęt komputerowy dla grafika - komp, monitor, tablet, drukarka
Przyjmę komputer stacjonarny, laptop, monitor lub tablet graficzny w ramach współpracy barterowej. Minimalne wymogi co do sprzętu: - komputer/laptop: procesor 2.40GHz, pamięć RAM 4GB - monitor: min. 22 cale, matryca IPS, rozdzielczość Full HD, jasność 250 nitów, - tablet graficzny z interaktywnym wyświetlaczem - najlepiej wacom cintiq - drukarka, najlepiej ze skanerem.

Znajdź ofertę

Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź interesującą Ciebie usługę lub produkt.

Skontaktuj się z firmą

Napisz lub zadzwoń do oferenta, zaproponuj swoje warunki, dogadaj szczegóły transakcji.

Dokonaj wymiany

Wymień towar, policz korzyści lub oszczędności, ciesz się z dobrze zrobionego interesu.

Polecamy firmy

Warto sprawdzić, co oferują nasi klienci.