• info@barter24.pl

Szczegółowe dane firmy / instytucji:

Nazwa firmy
Gabinet Masażu Andrzej Ogrodnik
Branża
Zdrowie
Ulica
al. Hallera Józefa 81a 
Kod pocztowy / miasto
53-325 Wrocław
Województwo
dolnośląskie
Telefon
601740097 
Fax
 
Osoba do kontaktów
Andrzej Ogrodnik 
Opis działalności
Nie ma nic cenniejszego niż zdrowie. Aby dopisywało nam długo, powinniśmy o nie zadbać. Jednym ze sposobów na to jest korzystanie z dobrodziejstw masażu klasycznego. Właśnie masaż klasyczny stanowi podstawę oferty naszego gabinetu. Dodatkowo uzupełniamy go dodatkowymi metodami relaksacyjnymi: muzykoterapią, terapią kolorem i polem magnetycznym oraz elektroterapią.

Zaletą masażu jest pozytywny wpływ na układ nerwowy - koi nerwy i stres, rozluźnia wszystkie mięśnie ciała. Masaż poprawia dopływ krwi tętniczej w aktualnie masowane części ciała. Powoduje, że zmniejszają się dolegliwości, takie jak: napięcie psychiczne, skurcze mięśni, bóle stawów oraz bóle głowy. Poprawia się krążenie w układach krwionośnym i limfatycznym. Sprawia, że skóra jest ukrwiona, dotleniona i elastyczna, pomaga usunąć z organizmu szkodliwe toksyny. Po sesji masażu czujemy się lekko i błogo.

Żyjąc w ciągłym stresie, w pogoni za sukcesami zasłużyłeś niewątpliwie na to, by pozwolić sobie na 60 minut czystego relaksu. Salonu Masażu Andrzeja Ogrodnika zaprasza. Sesja masażu będzie miała korzystny wpływ na Twoje ciało i umysł. 
 
Barter - Oddam w barterze:
Barter - Wezmę w barterze:

Znajdź ofertę

Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź interesującą Ciebie usługę lub produkt.

Skontaktuj się z firmą

Napisz lub zadzwoń do oferenta, zaproponuj swoje warunki, dogadaj szczegóły transakcji.

Dokonaj wymiany

Wymień towar, policz korzyści lub oszczędności, ciesz się z dobrze zrobionego interesu.

Polecamy firmy

Warto sprawdzić, co oferują nasi klienci.