• info@barter24.pl

Szczegółowe dane firmy / instytucji:

Nazwa firmy
Dailivery
Branża
Gastronomia
Ulica
 
Kod pocztowy / miasto
 Warszawa
Województwo
mazowieckie
Telefon
 
Fax
 
E-mail
Osoba do kontaktów
Dailivery 
Opis działalności
Masz swój szczególny sklep lub restaurację w Warszawie? Jednak nie jest Ci do niego po drodze? Nic prostszego! Zajrzyj na naszą witrynę www.dailyvery.pl a Twoje zakupy będą zrealizowane nawet w przeciągu pół godziny! Nasz kurier dowiezie Ci je na czas, a Ty nie musisz się ruszać w tym czasie z mieszkania, czy pracy.
Nasz pomysł zrodził się z pasji i chęci… uniknięcia stania na zakorkowanych ulicach w celu zakupu niewielu produktów z wybranego sklepu. Dzięki naszej usłudze jesteście w stanie Państwo sprawdzać wykonanie swojego zlecenia oraz skontaktować się z kurierem, a na koniec – możecie zapłacić przy odbiorze kartą. Jesteś w pracy i nie po drodze Ci składać zlecenia przez służbowy komputer? Masz możliwość nadania zlecenia z każdego urządzenia mobilnego.
Wygoda, innowacyjność i ekonomia czasu. Kwintesencją jest miła obsługa. Tak w skrócie jesteśmy w stanie opisać Dailyvery. Nie stój w korkach! Zamów, a resztę pozostaw profesjonalistom. Jesteśmy dla Ciebie! Nasz cyklista lub motocyklista zaopiekuje się resztą. Zapraszamy do udanych transakcji! 
 
Barter - Oddam w barterze:
Barter - Wezmę w barterze:

Znajdź ofertę

Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź interesującą Ciebie usługę lub produkt.

Skontaktuj się z firmą

Napisz lub zadzwoń do oferenta, zaproponuj swoje warunki, dogadaj szczegóły transakcji.

Dokonaj wymiany

Wymień towar, policz korzyści lub oszczędności, ciesz się z dobrze zrobionego interesu.

Polecamy firmy

Warto sprawdzić, co oferują nasi klienci.