• info@barter24.pl

Szczegółowe dane firmy / instytucji:

Nazwa firmy
InServices
Branża
Doradztwo i usługi różne dla firm
Ulica
ul. Armii Krajowej 4C/6 
Kod pocztowy / miasto
50-538 Wrocław
Województwo
dolnośląskie
Telefon
693906651 
Fax
 
Osoba do kontaktów
 
Opis działalności
Znaczącym źródłem dodatkowego kapitału na rozwój firmy są dotacje z Unii Europejskiej. Samo zgłoszenie chęci otrzymania dofinansowania to jednak za mało. Przedsiębiorca występując o dofinansowenie z UE musi spełnić szereg formalnych wymagań, w sposób właściwy przygotować projekt, pokonać wiele biurokratycznych przeszkód. Osoby nie posiadające odpowiedniej wiedzy i doświadczenia mają niemałe problemy z prawidłowym sporządzeniem i złożeniem aplikacji a cały proces nie często zakończony jest sukcesem jakim jest przyznanie dotacji. Mając na względzie wyżej opisane trudności, warto powierzyć przygotowanie wniosku specjalistom.

Właśnie tego rodzaju specjalistyczną usługę świadczy firma InServices. Firma dostarcza profesjonalną pomoc na każdym szczeblu projektu, od przygotowania dokumentacji konkursowej, poprzez wnoszenie poprawek w trakcie oceny projektu aż po nadzór nad pracami wiążącymi się z realizacją i rozliczeniem projektu.

InServices nie ogranicza się jedynie do pomocy w pozyskiwaniu funduszy unijnych, firma prowadzi także szeroko rozumiane doradztwo biznesowe. Organizuje także szkolenia, zarówno dla osób myślących dopiero o własnym biznesie, jak i dla przedsiębiorców planujących poszerzenie swej wiedzy i kompetencji. Ciekawą propozycją InServices jest Interim Management, czyli zapewnianie firmom najwyższej klasy fachowców pracujących na zlecenie. Taki fachowiec na zlecenie to sprawdzony sposób na rozwiązanie wielu problemów wynikających w trakcie kierowania firmą, zwłaszcza przy realizowaniu nietypowych dla stałego personelu firmy projektów, wypracowywaniu i wdrażaniu trudnych zmian restruktyzacyjnych czy planowaniu nowych strategii rozwoju firmy. 
 
Barter - Oddam w barterze:
Barter - Wezmę w barterze:

Znajdź ofertę

Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź interesującą Ciebie usługę lub produkt.

Skontaktuj się z firmą

Napisz lub zadzwoń do oferenta, zaproponuj swoje warunki, dogadaj szczegóły transakcji.

Dokonaj wymiany

Wymień towar, policz korzyści lub oszczędności, ciesz się z dobrze zrobionego interesu.

Polecamy firmy

Warto sprawdzić, co oferują nasi klienci.