• info@barter24.pl

Szczegółowe dane firmy / instytucji:

Nazwa firmy
Hurtownia Gastronomiczna Agusto
Branża
Gastronomia
Ulica
ul. Kobierzycka 18a 
Kod pocztowy / miasto
52-315 Wrocław
Województwo
dolnośląskie
Telefon
713394081 
Fax
 
www
Osoba do kontaktów
 
Opis działalności
Sercem wszystkich restauracji jest kuchnia. To od jej sprawnego działania przede wszystkim zależne jest powodzenie restauracji. By kucharze mogli w pełni zaprezentować swe umiejętności a przyrządzanie zamówionych dań nie przeciągało się w nieskończoność, kuchnia powinna być właściwie wyposażona. Właśnie takie najwyższej klasy wyposażenie znajdziemy w ofercie firmy a'Gusto.

To internetowa hurtownia z wyposażeniem dla gastronomii. Możemy tam zakupić kompletne wyposażenie kuchni i zmywalni. Oczywiście to jedynie fragment oferty, gdyż a'Gusto oferuje praktycznie cały sprzęt potrzebny do urządzenia całej restauracji. W sklepie zakupimy również gastronomiczne urządzenia chłodnicze, sprzęt kateringowy, szkło i porcelanę gastronomiczną oraz akcesoria barowe, a także artykuły spożywcze. Sklep a'Gusto posiada nie tylko profesjonalne wyposażenie kuchenne. Można także zakupić sprzęt do domowego użytku, jak maszynki do mięsa, wyciskarki do soków, miksery czy ekspresy do kawy.

Naczelną zasadą aGusto jest oferowanie jedynie wysokiej jakości sprzętu w maksymalnie korzystnych cenach, co już czyni zakupy w a'Gusto atrakcyjnymi pod względem finansowym. Dodatkowo firma oferuje rabaty i obniżki cen przy dużych zamówieniach a także wprowadza okresowo promocje na szereg towarów. Dlatego też, gdy planujemy zakupy wyposażenia gastronomicznego, warto zrobić je w a'Gusto. 
 
Barter - Oddam w barterze:
Barter - Wezmę w barterze:

Znajdź ofertę

Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź interesującą Ciebie usługę lub produkt.

Skontaktuj się z firmą

Napisz lub zadzwoń do oferenta, zaproponuj swoje warunki, dogadaj szczegóły transakcji.

Dokonaj wymiany

Wymień towar, policz korzyści lub oszczędności, ciesz się z dobrze zrobionego interesu.

Polecamy firmy

Warto sprawdzić, co oferują nasi klienci.